درباره ما

سلام به همه اپل دوستان عزیز

هدف از طراحی این وب سایت, ارائه لینك فریمور سیستم عامل دستگاه های اپل به صورت آسان وسریع است و تفاوت اصلی این وب سایت با سایت های مشابه در این است كه جزئيات كامل هر دستگاه ومدل به صورت كامل تعريف شده و به راحتی ميتوانيد از قسمت جستجو، مدل دستگاه خود را تایپ،نسخه فریمور مناسب را انتخاب وفایل را دریافت كنید. مدل هر دستگاه پشت دستگاه هك شده كه وبا حرف A شروع می شود .

iPhone-model2.jpg

 

در قسمت پشتیبانی اپل اپس نیز , اكثر اپل داران عزیز , فریمور اشتباه را از وب سایت های دیگه دریافت میكردند  و علاوه بر هدر دادن حجم اینترنت خود , هنگام ریستور دستگاه , با خطاهایی نیز مواجه می شدند . این عمر باعث تشویق در طراحی این وب سایت برای ارائه و گسترش خدمات اپل در كشور عزیزمان شده است .

 

 

راهنمای سايت

دانلود فریمور

 ساده ترین روش دانلود فریمور : بعد از جستجوی مدل پشت دستگاه وانتخاب در كادر اول،در مرحله بعد فریمور مورد نظر(سبز رنگ قابل ریستور) رو انتخاب وازطریق لینك دانلود دریافت كنید.

 

نرم افزار های جانبی : كليه نرم افزارهای ارتباطی وكاربردی دستگاه های اپل برای انتقال اطلاعات،مديريت دستگاه ها،بازگردانی اطلاعات و ...

 

ابزار جيلبريك : نرم افزار های جيلبريك براي تمامی نسخه های آی او اس

 

فريمور ها : تمامي فريمور های منتشر شده توسط اپل ليست شده تا پس از عرضه يك نسخه فريمور جديد،لينك تمامی دستگاه های قابل ساپورت با نسخه منتشر شده،در دسترس قرار گيرد (براي مغازه داران عزيز)

 

دستگاه ها : تمامی دستگاه های به صورت دسته بندی ليست شده تا به آسانی بتوانيد فريمور های يك دستگاه را مشاهده كنيد

 

ساين فريمور ها : تقريبا حدود 2هفته بعد از عرضه نسخه جديد توسط اپل،امكان ريستور به نسخه قبلی توسط اپل مسدود می شود وديگر امكان ريستور به آن نسخه وجود ندارد. از اين قسمت ميتوانيد چك كنيد كه چه نسخه ای براي دستگاه شما قابل ريستور است.دقت كنيد فريمور هایی كه قابل ريستور هستند،با رنگ سبز مشخص شده اند وفريمور با رنگ قرمز غير قابل ريستور مي باشد.

دانلود فايل ها با اينترنت دانلود منيجر : كافيست بعد از نصب نرم افزار به مسير زير برويد و پسوند IPSW را به ليست پسوند ها اضافه كنيد و مجدد روي لينك دانلود كليك كنيد.

Option > File Type

تنظيمات > نوع فايل

 

 

 

پذیرای انتقاد وپیشنهادات شما عزیزان برای ارائه خدمات بهتر نیز هستیم .

 iran,Esfahan,najafAbad